Neşeli Dondurmalar 3 – 2 Kişilik Oyunlar

Neşeli Dondurmalar 3

2 kişilik oyunlar kategorimizde yer vermiş olduğumuz Neşeli Dondurmalar 3 serisini oynayabilecek olan siz oyuncularımız herkes tarafından çok sevilmekte olan oyunun içerisinde arkadaşlarınız yada kardeşleriniz ile birlikte keyifli zaman geçirebileceksiniz. Bir çok bölümler ile tasarlanmış olan oyunda birbirlerinize yardımcı olacak ve bölümleri tamamlayarak düşmanlarınızdan kaçmış olacaksınız.

 

Sitemiz içerisinde en çok oynanılan oyunlardan birisi olan Neşeli Dondurmalar küçük büyük oyuncularımızın dikkatini çekerek kendisine bağımlı yapması sonucunda haftalık düzenlemeleri otomatik sistem ile yapılmakta olan Popüler Oyunlar kategorimizdeki yerini sürekli olarak korumakta ve ziyaretçilerimizin oyunu çok sevdiklerini ön plana çıkarmaktadır.  Meyveler toplanılması ile geçmekte olan oyunda bir çok canavar tarafından dondurma karakterleriniz ile saldırılar alacak ve bu saldırıları buz duvarları kırarak yada oluşturarak etkisiz hale getirebilecek olduğunuz oyunda dikkatli olduğunuz sürece başarılı olabileceksiniz. İster tek isterseniz de çift kişilik olarak oynayabilecek olduğunuz oyunda siz oyuncularımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

 

Oyun Kolu ekibi olarak oyuncularımıza her gün yeni ve güzel oyunları seçerek sitemizde yayınlamakta ve her yaş grubu için farklı tarzlara sahip olan oyunları sizler ile buluşturmaktayız.

 

Neşeli Dondurmalar 3 – 2 Kişilik Oyunlar” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir