NFS The Run Geliyor

Need For Speed The Run beklentilerden kat kat yüksel kalitede bir oyun olacağa benziyor. 15 Kasım 2011 tarihinde yarış tutkunlarının önüne sunulacağı duyurulan NFS The Run diğer Need For Speed oyunlarından daha farklı bir senaryoya sahip.  Arabasından hiç çıkmayan karakterinizi artık polisten kaçışta siz kontrol ediyorsunuz.

Sokaklarda dehşet yaratan yarış arabalarınızı yakalamak için dakikalarca sizi takip eden kızgın polisler var. Bu yüzden kesinlikle arkanıza bakmayın ve tam gaz ilerleyin. İlerleyen teknoloji ile beraber oyunlardaki araçlarda gelişiyor tabiki.

Artık arabalar daha hızlı ve daha öfkeli polislerle karşı karşıyasınız. Need For Speed Most Wanted oyunundan sonra Electronic Arts şirketi Need For Speed oyunlarının ağırlıklı olarak pistlerde yapılan yarışlarla bizlere sundu. NFS SHIFT 2 Unleashed oyunundan sonra yeniden sokaklara dönmeye karar alan EA Games daha hızlı araçlarla karşımıza  çıkıyor. 2011 yılının Kasım ayında çıkması beklenen oyun hem Playstation gibi konsollarda hemde PC’de oynanabilecek.

Yarış tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Need For Speed Run ile ilgili video aşağıda izleyebilirsiniz.


Need For Speed Run Videoları

NFS The Run Geliyor” hakkında 9 yorum

  1. bbthn

    süper görünüyor battlefield 3 le aynı grafik motorunu kullanıyor ondandır 😀 ama şu piste dahil olmayan yolları kapatan ışıklı duvarlar gitmemiş yine. hiç gerçekçi değil o ayrıntı. arcade oyunu olabilir ama kendi içinde de bi gerçekçiliği olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir