Oje Sürme – Oje Sürebilmeniz için Tüm Şartlar Mevcut!

Oje sürmek gerçekten titizlik ve sabır isteyen bir konudur. Bu oyunda hem oje sürmeyi öğrenecek hemde farklı tasarımlar yapabileceksiniz.Oje Sürme

Oje sadece tırnakları kaplayan bir sıvı değildir. İnsan elini daha hoş, daha zarif gösterebilmek için bir araçtır. Ancak yanlış sürülen bir ojede tam tersine eli çok kötü bir görünüme ulaştırabilir. Oje sürme bir çok kişi için büyük bir sorundur. Herkes ne kadar oje sürüp ellerinin güzel görünümünün olmasını istese bile başarılı bir şekilde süremeyeceğini düşünür ve böylece sürmez. Oje sürmek gerçekten çok geniş kapsamlı bir makyajdır; sadece tek renk bir oje sürmek bazen yeterli olabildiği gibi bazen fazlasını da isteyebilir.

Günümüzde ortaya çıkan oje süslemeleri ve değişik motifler oje yapan kişiler için çok daha farklılıklar sağlamıştır. Özellikle çizgi film karakterlerinin tırnaklar üzerine yansıtılması ellere yeni bir görünüm katmakta ve bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Birbirinden farklı oje renginin, ten rengine uyum sağlaması için uğraşmak, ojeyi taşırmadan sürmek, ojenin sorunsuz şekilde kurumasını sağlamak ve ojenin sürüleceği tırnağın yapısı gerçekten önem arz etmektedir.

Oje Sürme

Sizler için çok yararlı olabilecek oje sürme oyunu ile karşınızdayız. Bu oyunda kendiniz oje sürme amacında geliştirebilir ya farklı tasarımlar yaratarak günlük yaşantınızda uygulayabilirsiniz. Sadece ufak araçlardan oluşan sıradan bir oje sürme oyunu olmadığından ciddi anlamda işinize yarayacağını ve aynı zamanda eğleneceğinizi düşünüyoruz. Oyun gerçekten çok fazla araç içerdiğinden yüklenmesi normalden biraz daha fazla zaman alabiliyor. Fazla beklemeyecek ve oyuna başlayacaksınız.

Oje Sürme

Oyuna girdiğinizde öncelikle ten renginizi değiştirerek bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz. Elin sağ alt kısmında bulunan dört farklı ten rengi seçeneğiyle farklı şeyler yapabileceksiniz. Oyun tamamen oje sürme üzerine yapıldığıından uzunluğunu bile sizler belirleyebiliyorsunuz. Oyunda ek olarak tabi ki özellikler bitmiyor;  Birbirinden farklı 10 renk oje sürebilir, tırnağınızı farklı motiflerle süsleyebilir ya da değişik şık tasarımlı yüzükler takabilirsiniz. Kız oyunları oynamak istiyorsanız bu oyun sizler için çok iyi bir başlangıç olabilecektir. Hem eğlendirici, hem de bir hayli öğreticidir.

Oyun inceleme bölümünde bir oyunu daha inceledik ve tanıtımını yaptık. Merak ettiklerinizi bizlere alt kısımdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir