Ölülerin Yolu – Ölülerle Dolu Bir Yarış!

Kulağa ne kadar saçma geliyor olsa da ölüleri bir kez siz öldürmek istemez misiniz? Üstelik arabayla..Ölülerin Yolu

Diri ölüler olarak bildiğimiz zombiler bir çok oyunda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Zombiler ilk başlangıçta korkutucu gelebiliyor fakat bir oyun içinde yer aldığında korku vermek yerine daha çok hırs ve keyif sağlıyor. Zombi oyunlarının en güzel özelliğinden birisi ise diğer oyunlar içinde olduğu gibi düşmanların teker teker değil, toplu bir biçimde gelmesidir. Eğer zombi oyunlarını aktif olarak takip ediyorsanız bir zombi oyununda toplu şekilde zombilerin karşınıza çıktığını görebilmeniz mümkündür.

Sitemizde bulunan ve bolca zombi içeren bu oyunda farklı olarak araba oyunları konseptinde oynuyor olacaksınız. Yani zombileri bir silah yardımı ile öldürmek yerine hızla giden bir arabayla öldürmeniz gerekiyor. Yüklenmesi oldukça hızlı gerçekleşen bu oyunda ilk yapmanız gereken şey arabanızı seçmek olacaktır. İlk başlangıçta sadece sol kısımdaki arabayı seçebiliyorsunuz, çünkü bu oyunda tek bölümden oluşmuyor ve sizler kazandıkça devam ediyor. Seçmiş olduğunuz bu araba da daha sonrasında ise karşınıza arabanın özelliklerini geliştirebilmek için seçenekler çıkacaktır. Yine diğer durumda olduğu gibi 0$ dolar paranız bulanacaktır. Bu bölümleri atladıktan sonra ilk bölümle oyuna devam edebilirsiniz.

Ölülerin Yolu

Arabanız hızlı bir şekilde giderek yolda karşınıza çıkan zombileri ezmeniz gerekiyor. Ölülerin yolu ismi verilen bu oyunda zombiler sadece yolun ortasında durmuyor, yolun hem sağında hem de solunda bu yaratıkları görebilirsiniz. Aynı zamanda yol süresine karşınıza sizlere zarar verebilecek alevli materyaller çıkabiliyor. Bunlara çarptığınızda zombilerden elde ettiğiniz kazançların büyük bir bölümü kaybedebiliyorsunuz. Bu nedenle hızla giden bu aracı doğru bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor. Aksi halde hep birinci bölümde takılı kalabilirsiniz.

Ölülerin Yolu

Yeteri kadar zombi öldürdüyseniz diğer bölüme geçmeye hak kazanmışsınız demektir. Her bölüm arasında elde ettiğiniz kazancı kullanabilmeniz için karşınıza arabanın özelliklerini geliştirebilme penceresi çıkacaktır. Burada arabanızın hızını, verdiği zararı daha güçlü hale getirebilirsiniz. Bizler daha fazla zombi öldürebilmeniz için drift yapmanızı, virajlarda arabanızı yan olarak sürmenizi tavsiye ediyoruz.

Oyunkolu.com oyun incelemeleri bölümünde bir incelemeyi daha tamamladık. Oldukça eğlenceli olduğunu düşündüğümüz bu oyunda başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir