Online Oyunlar Duyguları Ön Plana Çıkarıyor

Bilgisayar oyunlarında kullanıcı deneyimi zaman ilerledikçe daha da önemli hale geliyor. Bu durumdan oyuncular da bir hayli memnun. Çünkü bilgisayar oyunlarında kişiselliğin ön planda olması oyuncuların kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri anlamına geliyor. Oyun karakterlerinin giysi ve aksesuarlarının değiştirilebilir olması da buna örnek olarak gösterilebilir.

Elex Teknoloji tarafından sunulan online oyun Bombom’da düzenlenen etkinlik de oyunculara kişisel özelliklerini sergileyebilecek bir ortam sunarak daha eğlenceli bir hale getirdi.
Düzenlenen aktivitede oyuncuların oyunda bulunan öğeleri tasarlamaları istendi. Bu sayede oyuncuların kendi hayal güçleriyle oluşturdukları öğeleri diğer oyuncularla paylaşmalarına olanak sağlanmış oldu. Ayrıca başarılı bulunan tasarımların oyuna dahil edilecek olması oyuncular için ayrı bir heyecan oldu.


Bu tür aktivitelerde oyuncuların karşılıklı olarak iletişim kurmaları daha fazla oluyor ve oyun içerisinde yeni arkadaşlıklar ortaya çıkıyor. Diğer oyuncularla sohbet etme, takım kurma ve evlenme gibi özellikler bulunan Bombom’da oyuncuların diğer oyuncularla sosyal ilişkileri artmış oluyor ve daha samimi bir oyun ortamı oluşuyor.


Birçok oyunla birlikte Bombom’u da kendi içinde barındıran 337.com birbirinden bağımsız büyük küçük her yaşa hitap eden eğlenceli oyunlarla popülerliğini arttırıyor ve birçok ülkede en çok tercih edilen ilk 1000 internet sitesi arasında yer alıyor. Eğer siz de birbirinden eğlenceli bu oyunlardan birine başlama istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Bombom oyununa buradan üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir