Oyunkolu.com Lamborghini Çekilişi Sonucu


Oyunkolu.com hediye çekilişlerine devam edeceğini sizlere duyurur. Hediye çekilişlerini takip etmek ve birbirinden güzel hediyeler için şansınızı denemek istiyorsanız bizim takip etmenin en kolay yolu Facebook Oyunkolu sayfasına hayran olmak. Böylelikle çekiliş haberlerini herkesten önce öğrenebilirsiniz.

Oyunkolu Facebook sayfasına katılmak için buraya tıklayınız.

20 Ağustos’ta başlayan ve 25 Ağustos saat 12.00’da sona eren “Oyunkolu.com ile Lamborghini Gallardo Kazan!” çekilişine 431 şanslı numara katıldı. 431 numara arasında yapılan çekilişi “107” şanslı numarasına sahip “Ramazan Oğuz” kazanmıştır. Verdiği mail adresine sonuç hakkında bilgilendirme mesajı atılmıştır. Adres bilgilerini ulaştırdığında Lamborghini yola çıkacaktır. Katılım beklediğimizden fazla olduğundan en yakın zamanda yeni çekilişler başlayacaktır ve bu çekilişler için özel bir sayfa hazırlıyoruz. Lütfen blog sayfamızı veya Oyunkolu Facebook sayfasını takip ediniz.

Duyuru ve Düzenleme
Çekilişi kazanan Ramazan Oğuz 5 gün sonunda attığımız maile geri dönüş yapmadığı için hediye hakkını kaybetmiştir.

Daha önce kazanan numaranın çekiliş hakkı iptal edildiğinden tekrar yapılan çekilişi 241 şanslı numarasıyla “Doğacan Gül” kazanmıştır. Kendisine mail atıldı ve geri dönüş yapması bekleniyor. Lamborghini uzaktan kumandalı araba sahibini arıyor. Yeni çekilişlerle karşınızda olacağınız bizi Oyunkolu Blog sayfasından takip edebilirsiniz.

Tüm katılımcılara iyi günler dilerim…

Oyunkolu.com Lamborghini Çekilişi Sonucu” hakkında 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir