Oyunkolu.com Yenilendi!

2008 senesinden bu yana çocukların ve küçük büyük herkesin büyük beğeni ile takip ettiği Oyunkolu, bugün yenilenen tasarımıyla artık çok daha eğlenceli ve kullanışlı.

Oyunkolu yenilendi

Binlerce oyunun yer aldığı, Türkiye’nin en iyi flash oyun siteleri arasında yer alan Oyunkolu, eski tasarıma göre oldukça hızlı açılıyor. Bu performans artışı ile artık oyunları daha rahat oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra gerçekleşen diğer yeniliklere de göz atalım.

Oyunkolu, yeni tasarımı ile birlikte beraberinde farklı özellikler de getirdi. Bunların arasında üyelik sistemi, favori oyunlarım gibi özellikler yer alıyor. Tasarımsal olarak ise popüler sayfalar ve oyunkolu editörleri tarafından beğenilen oyunların yer alacağı vitrin bulunuyor.

Favori oyunlarım sistemi sayesinde beğendiğiniz oyunların yıldızlarına tıklayarak favori oyunlarınız arasına ekleyebilir ve daha sonra bu oyunlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Favori oyunlarınızı ekleyebilmek için tek yapmanız gereken üyelik sistemini kullanmak.

Yeni vitrin ile oyun gündeminin en eğlenceli oyunlarını takip edebilir ve oyunkolu editörleri tarafından özenle seçilen oyunlara ulaşabilirsiniz. Seçilen bu oyunları dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Çocukların sevdiği karakterler arasında yer alan Ben 10, Barbie, Sue, Pepe vb. karakterlerin oyunlarının tümü Oyunkolu‘nda sizleri bekliyor. Ayrıca bu oyunların yanı sıra en eğlenceli ve özenle seçilen oyunların yer aldığı 3D Oyunlar, 2 Kişilik Oyunlar, Araba Oyunları, Savaş Oyunları gibi kategorilere göz atarak vaktinizi eğlence içerisinde geçirebilirsiniz.

Oyunkolu.com Yenilendi!” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir