PES 2014 Çıkış Tarihi Duyuruldu

pes 2014

Dünya genelinde en çok oynanılan futbol oyunlarından bir tanesi olan ve FIFA ile aralarında oldukça büyük rekabetin bulunduğu PES serisinin 2013 yılında yayımlanmasını beklediğimiz PES 2014‘ün çıkış tarihi yapılan bir açıklama sonucunda duyuruldu.

Pro Evolution Soccer hayranları tarafından her sene olduğu gibi bu sene de oldukça büyük bir bekleyiş söz konusuydu. Almanya’da yapılan Gamescom etkinliği içerisinde oyunun demo ve tam sürümünün çıkış tarihine dair açıklamalar verilmiş bulunmaktadır. Yapılan açıklamalar neticesinde, PES 2014’ün demosu PS3 için 10.09.2013 tarihinde XBOX 360 içinse 11.09.2013 tarihinde yayımlanacağı yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. PC sürümünün demosunun ne zaman yayımlanacağı konusunda yapılmış bir açıklama henüz mevcut değildir. Bu da oldukça merak uyandırmaya devam etmeyi başardığı konusunda söyleyebileceklerimiz arasında yer alıyor.

Oyunun tam sürümleri ise 19 Eylül içerisinde Avrupa’da, 20 Eylül’de ise İngiltere’de raflarda boy gösterecek. Böylelikle büyük hasrete son verilerek oyunun meraklı bir bekleyiş içerisinde olan sevenleriyle buluşması gerçekleşecek. Her yıl sahip olduğu muhteşem yapısını geliştirmeye çalışan oyundan bu sene de pek çok beklentinin bulunduğu söyleyebiliriz.

Gelecek olan demo üzerinde bir kaç takımı kullanarak maç yapabilme olanağına sahip olacağız. Ayrıca oldukça merakla beklenen FoxEngine ismindeki oyun motorunun grafiksel kalitesinin nasıl olacağıdır. Bu durumda grafik yapılarını daha rahat olarak görebileceğimizi söyleyebiliriz. Yine bizim düşüncemize göre, sevenleri tarafından oldukça beğeniyle karşılanacak ve sahip olduğu özellikleriyle bizleri oldukça tatmin edebilecek. PES 2014 linki üzerinden oyunun flash halinde sunulmuş benzeri versiyonunu oynayarak demoya kadar vakit geçirebilirsiniz.

PES 2014 Çıkış Tarihi Duyuruldu” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir