PES 2014 Demosu Yayınlandı Geç Kalmadan İndir

pes 2014

Uzun zamandır hayranları tarafından beklenilmekte olan PES 2014 demosu nihayet yayınlandı ve eğer sizde daha yeni öğrendiyseniz geç kalmadan indir seçeneğinden yararlanarak demoyu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bildiğiniz üzere pek çok yenilikle gelmesi beklenen PES 2014’ün muhteşem biçimde karşılandığını ve bilgisayarlarda oynanmaya başlandığını söyleyebiliriz.

Yepyeni bir motorla hazırlanmaya başlayan oyun içerisinde oldukça etkileyici gelişmelerin yer alacağı söylenmekteydi. Bununla birlikte futbol zevkinin her zaman daha üst seviyeye çıkarılmaya çalışıldığı PES serileri içerisinde oldukça büyük çalışmalar gerçekleştirilmekteydi. Pro Evolution Soccer 2014 ile birlikte oyunculara daha iyi bir top kontrol imkanı sağlanmaktadır. Bu nedenle oyun içerisinden elde edeceğiniz keyif daha da üst seviyeye çıkarılmış durumda diyebiliriz. Ayrıca oyuncuların gerçekleştirdikleri top kontrolü ve toplar üzerinde gerçekleştirdikleri hareketler oldukça gelişmiş yapıya sahip diyebiliriz.

Oyun içerisinde ayrıca muhteşem bir taktik planlama imkanı bulabiliyorsunuz. Sahip olduğu gelişmiş fizik motoru sayesinde her an gerçek maç keyfinizi en üst seviyede yaşama imkanı buluyorsunuz. Her takımın gerçek manada iyi taktiklere sahip olduğunu söylememize rağmen kişilerin kendi oyuncuları ile oluşturacağı taktiklerde tabi ki farklılıklar yer alacaktır. Bu sebeple en iyi taktik düzenleme imkanını oyun size oldukça kolay biçimde sunmaya devam ediyor.

Eğer muhteşem bir oyun keyfi eldet etmek istiyorsanız kesinlikle Pro Evolution Soccer 2014 oyununu bilgisayarınıza indirerek denemenizi tavsiye ediyoruz. Aşağıda sizler için indirme kısmını sunmaktayız.

PES 2014 İndir linkine tıklayarak demoyu kolay biçimde bilgisayarınıza indirerek kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir