Pes 2014 – Tek amacınız gol atmak!

Pes 2014 oyununu birde bizden denemek ister misiniz? Tıpkı normal bilgisayar oyunu heyecanı ile oynayacağınızı umuyoruz.Pes 2014

Pes oyununun ne kadar popüler olduğunu eminim siz de biliyorsunuzdur. Her geçen yıl kendini daha da geliştiren bu oyun bir çok kişi adeta bağımlılık hale gelmiş bulunmakta. 2-3 arkadaş bir araya geldiklerinde yapacakları iki şeyden birisi pes oynamak oluyor. Tabiki bu anormal bir durum değil çünkü bu oyun gerçekten çok heyecan verici. Pes oyununun bu kadar popüler olmasında en büyük etken ise sırf bu oyun için açılan playstation kafeler diyebiliriz. Ağzına kadar dolup taşan bu kafelerde hepimiz en az 5 saat geçirmişizdir.

Pes oynamanın diğer futbol oyunları dışındaki farkı ise adeta gerçek futbolmuş gibi izlenim verebilmesidir. Her sene bu oyunun grafikleri daha çok gelişmekte sanki gerçek oyuncuları yönetiyormuş hissi vermektedir.  Playstation üzerine oynamak her ne kadar daha başka bir tat verse de bizler sitemize hızlı oynayabileceğiniz bu oyunu yüklemiş bulunmaktayız. Henüz 2014 versiyonu çıkmadı ama biz oyunkolu.com ekibi olarak sizlere çok güzel bir oyun sunduğumuzu düşünüyoruz.

Pes 2014

Oyuna başladığınızda yapmanız gereken ilk şey kendinize ait bir takım oluşturmaktır. Takımınıza bir isim verebilir ve tamamen forma, amblem renklerinizi sizler belirleyebilirsiniz.  Oyun da zaman hiç sanmadığınız kadar hızlı geçecektir çünkü gerçekten çok aksiyon dolu bir maç olacak. Tıpkı pes de alıştığınız tuşlar ile yönettiğinizden oyunda hiç zorlanmayacağınıza da eminiz. Ancak yinede hatırlatmak da fayda olduğunu düşünüyoruz. Yön tuşları ile seçili olan oyuncunuzu yönlendiriyorsunuz. Boşluk tuşu ile seçili adamı değiştirebilir bir diğer oyuncuya kayabilirsiniz. S tuşu pas, Z tuşu ara pas, X tuşu da uzun pas verme görevi görür.  A tuşunun iki adet fonksiyonu bulunmaktadır.

Pes 2014

Eğer ayağınızda top yok ve mücadele anında iseniz bu tuşa basarak rakip oyuncunun ayağına kayabilir ve topu ondan alabilirsiniz. Top sizin oyuncunuzun ayağında ise yine aynı tuşa basarak şut atabilirsiniz. Attığınız her gol sizlere puan olarak geri dönecektir. İlk bölümü geçebilmek için 3000 puana ihtiyacınız var. Eğer bu puanı geçemediyseniz F5 tuşuna basarak sayfayı yenilemeli,  Pes 2014 oyununda yeni bir maç yapmalısınız. Puanı tamamladığınızda diğer maça geçebilirsiniz.

Bu oyun incelememizi de sizlere yardımcı olacak şekilde tamamladık. Gayet güzel olduğunu düşündüğümüz bu oyunda oyunkolu.com ekibi olarak sizlere iyi eğlenceler dileriz..

Pes 2014 – Tek amacınız gol atmak!” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir