Pokemon Origins Fragmanı Yayımlandı

pokemon origins

Dünya üzerinde fenomen haline gelmiş ve pek çok bölümünü soluksuz olarak izlediğimiz, bizleri maceradan maceraya sürükleyen Pokemon yeni filmleri yakında Amerika’da vizyona giriyor. Daha önceleri tasolarıyla arkadaşlarımızla kapıştığımız anime serisinin devamının gelmesi nostalji yaşamak isteyenleri yakından ilgilendiriyor diyebiliriz.

Ash ve Pikachu ile başlayan maceralar daha sonraları onlara eklenen Misty gibi yeni arkadaşlarla devam etmişti. Türkiye’de bir dönem gösterildikten sonra yasaklanmış olan animenin daha fazla sezonları dünya genelinde yayımlanmaya devam etti. Şimdi de Pokemon Origins ismiyle yepyeni ve farklı maceraların yer aldığı bir seri geliyor. Pokemon Red ve Pokemon Blue yani Kırmızı ve Mavi olarak ayrı 4 bölümden oluşacak olan anime filmler biçiminde gösterime girecek. Fragmanı yayımlanmış olan animenin gösterim tarihi ise 15 Kasım.

Pokemon hayranları olarak bizler büyük bir heyecanla çıkacak olan bu yeni filmleri heyecanla bekliyoruz. Ne tür maceralara şahit olacağız, konular tam olarak ne olacak, karşımızda hangi karakterler yer alacak bunların hepsini büyük bir merakla beklemekteyiz. Fragmanı izleyerek sizler de biraz olsun heyecan duyabilir ve şimdiden iliklerimize işlemiş olan heyecanı yaşayabilirsiniz.

Eğer flash oyun olarak güzel bir maceraya ulaşmak isterseniz Pokemon Topla oyununu oynayabilirsiniz. Şimdiden keyif dolu zamanlar geçirmenizi diliyoruz. Yaklaşık olarak bir buçuk ayın kaldığı gösterimde, Amerika’da animeye nasıl bir ilgi gösterilecek hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir