Psyphon Dönüşü – Ben 10 ve Yeni Macerası

Yakından tanıdığımız Ben 10 farklı bir macera ile yeniden karşımızda ve sizleri de bu maceraya bekliyor!Psyphon Dönüşü

Ben 10 oyunlarını eminiz ki biliyorsunuz. Kısa bir zaman içinde kendi kitlesini oluşturan ben 10 oyunları herkes tarafından hep eğlenceli bulunmuştur. Ben 10 oyunları oynarken istenilen zevki her zaman tatmışızdır. Sürekli farklı maceralarda karşımıza çıkaran bu karakteri bu kezde farklı bir macera da göreceğiz. Ancak bu oyun gerçekten diğer oyunlardan çok daha farklı bir yapıya sahiptir. Diğer ben 10 oyunları ne kadar güzel bir konsepte sahip olsa da görüntü kalitelerinin çok iyi boyutta olduğunu söylememiz mümkün değil. Fakat bu oyun ciddi anlamda normal bir bilgisayar oyununu aratmayacak kadar harika görüntü kalesine sahip.

Oyuna girdiğinizde sizde ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız. Oyunun yüklenmesi, kalitesinin yüksek olması nedeniyle internet hızınıza bağlı olarak biraz uzun sürebilmektedir. Fakat beklediğinize deyeceğine emin olabilirsiniz. Psyphon Dönüşü isimli bu ben 10 oyununda maalesef ben 10 karakteri ile savaşmayacaksınız. Fakat oyunda birbirinden farklı özelliklere sahip olan iki karakter bulunmaktadır. Kontrol tuşları ne kadar aynı olsa da iki karakterinde atak, yürüyüş özellikleri birbirinden farklıdır. Aynı zamanda oyunun imkanları da bir hayli iyidir, hızlı oyun durdurma özelliği ve hiç bir şekilde sayfa yenilmeden anasayfaya dönüş gibi özelliklere sahiptir.

Psyphon Dönüşü

Bu derece kaliteli bir oyun tabiki beklediğiniz üzere bölüm ilerlemeli bir yapıdadır. İlk bölümler sizler için kolay olabilecektir çünkü ilk bölümler oyunu tanıyabilmeniz açısından biraz daha öğreticidir. Oyun ilk bölümlerde ilerledikçe sizlere hangi tuşları kullanabileceğiniz gösterecektir. Oyunda yön tuşlarından farklı olarak 3 adet daha kontrol tuşu bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi zıplama, diğer ikisi yumruk ve ateş etmek olmak üzere atak tuşlarıdır.

Psyphon Dönüşü

Aynı zamanda oyunda gücünüz biriktiğinde bu atak tuşları büyük efektler ile etrafa tıpkı bomba gibi felaket yağdırmaktadır. Bu sayede tek bir hamlede çevreniz deki tüm düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. Bu kadar güzel bir oyunu eğer tek başınıza oynamak istemiyorsanız, oyun girişinde iki kişilik seçeneği tercih edebilirsiniz. Bu sayede arkadaşınızla yardımlaşarak ve eğlenerek bölümleri çok daha hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

Bir oyun incelemesini daha oyunkolu.com ekibi olarak sizlerle tamamladık. Bir sonraki oyun incelememiz de görüşmek üzere.. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir