Redakai Fırtınası

Redakai hayranları hergün daha çok büyüyor. Cartoon Network’de yayınlanan Redakai çocukların hayranlıkla takip ettiği güzel bir çizgi film. Kairu ustalarının bir araya geldiği oyunda iyi ve kötü tarafların birbiri ile savaşına tanıklık edeceksiniz. Evrenin temel güç kaynağı olan Kairu molekkülleri bir araya getirerek daha önce kullanılmış olan enerjinin yer değiştirmesini sağlayan atomaltı bir güçtür. Kairu yaşamı, tüm şekil ve ilişkileri yönlendirir.

 

E-TEENS adındaki gruptaki kötü çocuklar Kairuya sahip olmak ve ustaları olan Lokar’ın emirlerine itaat etmek için karşılarına çıkan tüm engelleri aşmaya hazır. E-Teens’i durdurmak için bir araya gelen iyi çocukların STAX adındaki takımları ve daha bir çok Kairu Takımları bulunan mükemmel bir efsaneye tanıklık edeceksiniz.

Diğer Takımlar:

RADIKOR TAKIMI – GEZEGENLERARASI SERSERİLER – Ky’ın bile karanlık bir sokakta karşılaşmak istemeyeceği Radikor E-Teens, Stax Takımı için şüphesiz en büyük tehdittir.

BATTACOR TAKIMI – GÜRÜLTÜCÜ KABADAYILAR – Son derece atletik ve güçlü olan Battacor E-Teens okulda herkesin nefret ettiği bencil sporcu tipler gibidir, hatta daha da beteri.

IMPERIAZ TAKIMI – ASİL RAKİPLER – Lokar tarafından kilitlenen bir gezegendeki kral ve kraliçenin çocukları olan üç kardeştir.

STAX TAKIMI – İYİ ÇOCUKLAR – Kairu Enerjisini bulup getirmeleri için Redakai tarafından görevlendirilmiş, Ky Stx önderliğindeki Kairu Savaşçıları’dır.

 

Eğer sizlerde daha güncel ve kaliteli güzel oyunları takip etmek istiyorsanız Oyunkolu.com‘dan takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir