Renkli Pou Eşleştir – Renkli Poular İle Puanları Toplayın

Renkli Pou Eşleştir

 

 

 

Son zamanların en çok sevilen oyun karakterlerinden birisi olan Pou karakterimiz ile birlikte sizler tıpkı şeker patlatma oyunumuzdaki gibi birbirlerine temas etmekte olan renklerimizin üzerine fareniz ile tıklayarak puanlar kazanacaksınız. Android ve İos uygulamalarda oldukça beğenilen Pou Oyunları küçük büyük oyuncular tarafından sevilerek oynanmaya devam edilmektedir. Oyuna Başla

Oyun Kolu kalitesi ile bilgisayarınızdan oynayabilecek olduğunuz oyunda renkli Pouları birbirlerine temas ettiği sürece patlatabilecek ve puanlar kazanabileceksiniz. Son yılların sevilen karakteri Pou ile sizlerde keyifli vakit geçirirken dostumuzun eğlenceli dünyasında güzel vakit geçirmiş olacaksınız. Aynı renklerin birbirlerine temas ettiklerini gördüğünüzde onların en az 3 tane olduğunuz tespit ettiğinizde üzerlerine tıklayıp patlamalarını sağlayabilecek ve puanları kazanabileceksiniz.

 

Renkli Pou Eşleştir

Oldukça sevimli bir karakter üreterek bizlere sunmakta olan oyun üreticileri Pou karakterimizin çeşitli oyunlarını üreterek onu bir fenomen haline getirerek oyuncuların kullanımına sunmuşturlar. Cep telefonları, Tabletler, Bilgisayarlarda oldukça yüksek tıklama sayısı görmüş olan Pou oyunlarını oyunkolu.com sitemiz içerisinde bulabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyun içerisinde sizler eğlenceli vakit geçirebileceğinizi tahmin ettiğimizden dolayı sizler ile oyunumuzu paylaşmayı tercih etmekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir