Robot Dövüşü – Güçlü Robotunuz ile İlerleyin

Özel güçlere sahip olan bir robotla yüzlerce düşmanı haklamayı kim istemez ki? Emek verilmeyi, oynanmayı hak eden bu oyun sizler için de macera dolu olacak.Robot dövüşü

Bildiğimiz ve duyduğumuz gibi hepimiz artık devrin robot devri olduğunu biliyoruz. Son zamanlarda seyredilmeye değer heyecanlar ile saklı robot filmleri de bunu fazlasıyla kanıtlıyor. Peki nedir bu robotlarda bu kadar ilgi ve dikkat çeken şey? Bu sorunun cevabını tam anlamıyla verebilmek mümkün değil çünkü hiç bir zaman zevklerimizin açıklamasını yapamıyoruz. Ancak robotlar bilinç altında her zaman güçlü varlıklar olarak bilindiği için çok izleniyor. Birde kaliteli bir görüntü ve yapım var ise gerçekten dakikaların nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Robot dövüşü oyununda da tam filmlerde gördüğünüz o robotlara sahip olabilecek ve bu şekilde savaşabileceksiniz.

Robot sadece yumruk ve tekme atmakla kalmıyor aynı zamanda oyun içinde belirlenmiş olan fonksiyon tuşlarıyla robotunuzu çok daha gelişmiş hallere dönüştürebilmek mümkündür.  Bu fonksiyonları kullanmak için elbette ki doğru zamanı kullanmanız gereklidir. Çünkü her fonksiyonun kendine göre bir mekanizması ve yeri vardır..  Düzenli bir ilerleme ve hızlı ataklar ile tüm düşmanları alt edebilirsiniz. Harika robotunuzu tam olarak gerektiğini gibi kullandığınız taktirde aşamadığınız hiç bir engel yoktur. Bu fonksiyonları nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız oyun içinde x tuşuna basabilirsiniz.

Robot dövüşü 

Bu panel üzerinde oyun için gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. Sadece fonksiyonlarla harika robotunuz bitmiyor. Aynı zamanda robotun bölüm geçtikçe özel güçleri aktif hale gelmektedir. Yine aynı panel üzerinden özel güçlerinizin hangisinin aktif olduğunu görebilirsiniz. Üstelik özel gücün yanında bulunan demo butonuna basarak bu özelliğin ön izlemesini de görebilirsiniz. Hızlı ataklar yapmanın yanı sıra gerektiği yerde bunları kullandığınızda sizlerde robotun ne kadar yetenekli olduğunu anlayacaksınız.
Robot dövüşü

Oyun oynarken çok mutlu olacağınıza ve eğleneceğinize eminiz. Bölümleri hızlı bir şekilde geçmek ya da daha hızlı düşman dövmek istiyorsanız düşmanlarınızın yan yana olduğu bir anda atak yapabilirsiniz. Böylece yaptığınız atak her iki düşmanının da canını azaltacaktır.

Bir dövüş oyunları tanımımızın daha sonuna geldik. Sonuna kadar okuyacağınızı düşündüğümüz bu yazı da sizlere oyunu detayı bir şekilde tanıtmaya çalıştık. Dilediğiniz sorulara yorum bölümünden cevap bulabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir