Ronaldo mu Messi mi – Seçim Sizin!

Futbolun kralları olarak bilinen bu iki oyuncu arasında seçim yapabilecek misiniz? İşin sonunda birini dövmek zorunda kalacaksınız.Ronaldo mu Messi mi

Futbol gerçekten sevenleri için çok heyecan verici bir spordur. Bu amaçta futbol ile yakından ilgilenmiş olmasanız bile arada sırada bir maça denk geldiğinizde de maçtan kopamaz ve sonuna kadar oradaymış gibi heyecanlanırsınız. Genellikle futbolda insanların bu kadar çok kendini katmasının sebebin de tabiki de takım ruhunun da çok önemi vardır. Herkes tuttuğu takımın doğal olarak galip gelmesini ister ve onlar için elinden geleni yaparak destekler. Kimi zaman anlaşmazlıklara ve tartışmalara neden olsa da bu destekler, bir takım için gerçekten çok önemlidir.

Eğer futbolla yakından ilgileniyorsanız ya da herhangi bir takım takım fanatiği iseniz yukarı da söylemiş olduklarımızı çok daha iyi bir şekilde anladığınıza eminiz. Sizlerde mutlaka ki tuttuğunuz takımların maçlarını hiç kaçırmadan nefesinizi tutarak izliyor, elinizden geldiği kadarıyla maçlara gerçek seyirci olarak katılmak istiyorsunuz. Futbol da takım tutmanın dışında aynı zamanda aynı zamanda aktif olan bir fanatiklik de iyi bir oyuncuyu desteklemektir. Seyirci bu futbolcuyu taktir ederek tüm maçlarınızı izlemeye çalışır ve her zaman arkasında olur. Futbolun kralları olarak bilinen iki isim şu sıralar gerçekten ciddi anlamda destek görmekte ve sevilmektedir. Bu isimler Ronalde ve Messi şeklindedir.

Ronaldo mu Messi mi

Fakat burada bilinen bir nokta vardır ki, söylediğimiz gibi bir taraf çok sevilirken sevilen tarafın aksine olan isim bir o kadar yargılanmaktadır. Örnek verecek olursak Ronaldo oyuncusunu çok seven bir kişi Messiyi tam tersine hiç beğenmemektedir. İşte sizler için sitemizde yetenek oyunları kategorisinde harika bir oyun bulunuyor. Bu harika rakip olan oyuncuya karşı olan tüm hırsınızı atabileceksiniz.

Ronaldo mu Messi mi

Ronaldo mu Messi mi sorusuna bu oyunda cevap verebileceksiniz. Yüklenmesi normalden biraz daha uzun süren bu oyunda öncelikle hangi karakter olmak istediğinizi seçiyorsunuz. Diğer karakter ise döveceğiniz karakter olacaktır. Üç farklı atak silahı ile rakibinizi dövebilirsiniz. Her silah sadece görünüş olarak farklı olmakla beraber eş değer zarar verici özelliğe sahiptir.

Oyunkolu.com ekibi olarak bir oyun incelemesini daha tamamlamış olduk. Oyun konusunda bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Ronaldo mu Messi mi – Seçim Sizin!” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir