Selena Gomez Giydirme – Güzelliği Sizin Elinizde

Ünlü star Selena Gomez’i siz giydirmek onu siz baştan yaratmak ister misiniz? Sadece farenizi kullanarak ve  hayal gücünüzü çalıştırarak bunu başarabilirsiniz!Selena Gomez

Selena Gomez bir çok kişi tarafından çok yaygın şekilde tanınmamaktadır ta ki.. Justin Bieber ile beraber olana kadar. İkisi de henüz küçük yaşlarda ünlü olmuş genç artistlerdir. Eğer biraz medyayı takip ediyor iseniz onların ne kadar ünlü olduğunu biliyorsunuz demektir.  Peki bu kadar küçük yaşlarda neler onları bu kadar ünlü etti? Justin bieber 12 yaşlarında büyük video paylaşım sitesinde videosunu yükledi ve yapımcılar tarafından taktir gördü. Bu şekilde çalışmalara başladı ve kendini geliştirdi, şimdi büyük bir kitle tarafından dinleniyor.

Selena Gomez’de küçükken çok sıkı bir moda takipçisiydi, giyimine her zaman dikkat ederdi. Yabancı bir dizi seçmelerinde rolü kapabilmek için elinden geleni yaptı ve başarılı oldu. Daha sonra hızlı adımlar ile yürüyerek daha büyük bir üne sahip oldu.. Justin Bieber ve Selena Gomez arasında ki aşk öncelikle bir çok kişi şaşırttı hatta farklı tarafların fanlarının üzülmesine neden oldu. Ancak duruma çok zaman geçilmeden alışıldı ve bu iki kişi birliktelikleriyle dikkat çekmeye, taktir kazanmaya başladı.

Selena Gomez

Özellikle kızlar tarafından Selena Gomez giyimleri, şarkıları çok sık bir şekilde takip edilmeye başlandı. Gerçekten herkesin gözünü süsleyebilecek tasarımlar ile kuşanan Selena Gomez’i sizde oyunumuzda kendi zevkinize göre giydirebilirsiniz. Giysi dolabınızda bulunan bir çok giysiyi kendi zihninize göre Selena Gomez karakterinin üzerine yakıştırabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken farenizi doğru bir şekilde yönlendirmek olacaktır. Giydirme Oyunları içinde çok kişi tarafından oynanmış ve beğeni almış olan bu oyunu sizinde çok seveceğinize eminiz.

Selena Gomez

Dolabınızda sadece giysiler bulunmuyor bunun yanı sıra Selena Gomez’e  takılar takabilir, ayakkabılar giydilerebilir  hatta seç biçimini bile siz belirleyebilirsiniz. Beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz kıyafetlerin, materyallerin üzerine bir kez tıkladığınızda o şey dolabınıza geri dönecektir ve tekrar kullanılmak üzere sizi bekleyecektir. Tüm giysileri çıkarmak için uzun uzun uğraşlar vermenize lüzum yok, üstte bulunan reset butonuna basarak her şeye baştan başlayabilirsiniz.

Oyunkolu.com ekibi olarak sizler ile beraber bir oyun incelemesini daha eğlenceli bir biçimde tamamlamış olduk. Umarız ki sizlerde en az bizim kadar eğlenmişsinizdir. Bir sonraki incelemede görüşmek dileğiyle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir