Sevilen 2 Çizgi Film

Çocuk kanallarının sayısının artmasıyla birçok yabancı çizgi filmin türkçe dublaj versiyonu ekranlardaki yerini aldı. Özellikle Ben 10 ve Bakugan çizgi filmleri büyük ilgi görmekte. Her iki çizgi filminde birçok flash oyunu var. Ayrıca kaçırdığınız bölümleri çizgi film izleme sitesinde bulabilirsiniz.

Gerçek adı Ben Tennyson olan karakteri konu alan Ben 10 çizgi filmi, uzaylılar ile Ben 10 arasındaki savaşı anlatır. Büyükbaba Max ve kuzen Gwen ile gidilen yaz kampında Ben Ten bir saat bulur. Omnitrix adı verilen bu saat evrendeki en güçlü silah olup, ona sahip olmak isteyen birçok uzaylı vardır. Ben 10 macerası böyle başlar ve birbirinden heyecanlı bölümlerle devam eder. Her bölümde özellikleri farklı uzaylılar dünyaya gelir, Omnitrix‘e sahip olabilmek için savaşırlar.

Bakugan olarak bilinen ve gerçek adı Bakugan Battle Brawlers olan bir japon çizgi filmidir. Bakugan savaşçıları ilk olarak 2007 yılında TV Tokyo kanalında gösterilmiş ve büyük ilgi görmüştür. Çizgi film, Bakugan isimli yaratıkları ve onların sahiplerini konu alır. Her Bakugan karakterinin kendine özgü bir Bakugan’ı bulunur. Vestroia isimli evrenden dünyaya gelen Bakugan’lar arasında kötü olanlarda vardır. Kendilerine Bakugan Savaşçıları ismini veren 6 kişilik bir arkadaş grubu, bu kötü Bakugan’lar ve sahipleriyle savaşırlar.

Ben 10 izlemek için buraya,
Bakugan izlemek için buraya tıklabilirsiniz.

Sevilen 2 Çizgi Film” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir