Sevimli Panda İle Meyve Toplayın

Panda Meyve Toplama 1

İster bilgisayarlarınızdan istersenizde mobil cihazlarınızdan oynayabileceğiniz html5 oyun içerisinde sevimli panda dostumuz ile birlikte meyveler toplayarak puanlarınızı kazanacak ve bölümleri tamamlayarak sonraki zorlu seviyelere geçiş yapabileceksiniz. Panda Meyve Toplama içerisinde farklı bir tarzda oyun oynayabilecek olan sizler görsellik kalitesinden yana ayrıca bir güzelliği olduğunu fark edebilecek ve oyunda keyifli zaman geçirebileceksiniz. Birbirlerinden farklı meyveleri toplayarak beceri ve yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bölümlerde tıklamalar yaparak Pinball oyunundan tanımış olduğumuz kolların hareketini sağlayabilecek ve pandanın yükseklere çıkarak meyveleri toplaması ile bölümlerin çıkış kulübesine gitmesini sağlayabileceksiniz.

Sevimli dostumuz meyveleri toplayarak kendisinin ne kadar yetenekli ve becerikli olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır. Birbirlerinden farklı bölümler içerisinde panda dostumuzun görselde olduğu gibi boşluğa düşmemesi için onun fırlatmasını tam zamanında yapmanız gerekmektedir. 3 hakkınız olduğundan dolayı her düşmesinde pandanın başarısız olmasına bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Bu sebepten dolayı dikkatli bir şekilde hareket ederek gerektiği zaman hızlı hareket ederek pandanın düşmemesi için elinizden geleni yapmalısınız.

 

Panda Meyve Toplama 2

Özellikle Bambu meyvesi yiyerek beslenmekte olan pandalar yavruluk dönemlerinde annelerinden hiç ayrılmayarak yetişkinlere göre çok küçük boyutlarda yaşamlarını başlatmaktadırlar. Gün içerisinde kısa süreler arasından anneleri tarafından beslenme ihtiyacı duymakta olan sevimli canlılar özellikle orman yakınlarında ve içlerinde yaşamaktadırlar. Yaklaşık 2 yaşlarına geldiklerinde tam olarak kendilerini kontrol ederek ihtiyaçlarını kendileri gidermeye başlayarak sürekli olarak gelişmekte ve göz alıcı bir büyüklüğe kadar gelişimlerine devam etmektedirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir