Sıcak Takip – Polislerden Kaçış

Sıcak Takip

 

Yoğun baskılar ile Sıcak Takip oyunumuzda polislere karşı büyük bir mücadele verecek olan siz değerli oyuncularımız çeşitli zorluklar ile karşılaşacağıınız yollarda aracınızı iyi bir şekilde kullanarak polislerden kaçmaya çalışacaksınız. Israrcı bir şekilde saldırılar yapmakta olan polisler sizleri yolda kaza yaparak aracınızın patlamasını istemekte ve yolunuza çıkarak sizlere engel olmaya çalışacaktır.

 

Çeşitli bölümlerde sizleri büyük tehlikeler beklemektedir. Zorlukları aşarak geçecek olduğunuz yol üzerindeki tehlikelerde yollarda bir çok yardımcıları bulabileceksiniz. Sarı halkalar halinde ışık saçmakta olan cisimlerin içerisinden aracınız ile geçebilirseniz orada bir patlama yaratacak ve polislerde dahil olmak üzere her şey yolunuzdan çekilecektir. Aracınızın zarar görmemesi için gerektiğinde yani kendinizi çok zor durumda hissediyorsanız oyun sayfamızda açıkladığımız gibi yardımcı aracınızı çağırabileceksiniz.

 

Sıcak Takip

Polis araçları sizleri sürekli olarak rahatsız ederek yolunuza çıkacak ve kaza yapmanız için ellerinden geleni yapacaklardır. 3D Görsellik kalitesinde tasarlanmış olan oyun içerisinde çeşitli yollarda sarı simgelerin üzerinden geçerek patlamalar yaratacak ve önünüze çıkan her şeyi patlatarak devam edebileceksiniz. 3D Oyunlar Kategorimizde yer almakta olan oyunumuzu hemen oynamak için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir