Sihirbazın Çırağı – Sihirbazlık Yapın ve Görevi Tamamlayın!

Zorlu bir sihirbazlık oyununda yer almak ister misiniz? Beceri gerektiren bu oyun sizin için çok eğlenceli olacak!Sihirbazın Çırağı

Gerek televizyon karşısında gerekse de iternet üzerinde videolarda çok sık gördüğümüz sihirbazlık gösterileri gerçekten izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Eski zamanlarda sihirbazlık konusunda sadece belli gösteriler bulunuyordu. Bunlar herkes tarafından bilinen; bir takım eşyaları kaybetmek, şapkadan tavşan çıkarmak, bir güvercini daha fazla sayıya ulaştırmak gibiydi. Fakat kısa bir zaman içinde sihirbazlık değişti ve belli kollara bile ayrılmayı başardı. Peki sihirbazlık ne kadar gelişti? Sihirbazlık artık sadece eşyalar üzerinde gerçekleşmiyor, insanlar kaybedilebiliyor hiç bilinmeyen yerden farklı insanlar çıkabiliyor.

Hatta genellikle son zamanlarda hiç bilinmeyen bir eşya ortaya koyuluyor ve bu eşya hiç tahmin edilmeyecek bir yerden ortaya çıkıyor. Sürekli gelişen sihirbazlığın nasıl yapıldığı da kişiler üzerinde ayrı bir merak konusu uyandırıyor. Sihirbazlık elbette dünyanın normal yaşama kanunları değiştirecek şekilde yapılmıyor. Tam anlamıyla bazı kişiler vücudunun gücünü kullanarak bunu yapıyor olsa bile genellikle sihirbazların büyük bir bölümü el çabukluğu ile gerçekleşiyor. İzleyenlerin görmesinin mümkün olamayacağı bir şekilde yapılan bu sihirbazlık sanki özel güçlerle yapılıyor gibi izlenim veriyor. Sihirbazlığı herkesin yapabilmesi mümkün değil, belki öğrenildikten sonra bir çok kişi yapabilir ancak bu mesleği öğrenebilmek için insanın ömrünü adaması bile gerekebilir. Sihirbazlık amacında sitemizde beceri oyunları kategorisine eklenen yeni bir oyunu oynamak ister misiniz?

Sihirbazın Çırağı

Sihirbazın çırağı ismini verdiğimiz bu oyunda tam bir sihirbazlık ile bölüm tamamlamaya çalışacaksınız. Yüklemesinin kısa sürede gerçekleştiği bu oyunda ilk bölümlerde sihirbazlık ile alakalı olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat diğer bölümlerde aslında her şeyin sihirbazlık üzerine kurulduğunu anlayacaksınız. Yapmanız gereken şey doğru şekilde ilerlemek ve kapıya ulaşmak olacaktır.

Sihirbazın Çırağı

Kapıya ulaştığınızda sizlere bölümü bitirdiğinize ait bir mesaj gelecektir, sizlerde bölümü bitirdiğinizi ve yeni bölüme başlamak istediğinizi onaylamak için boşluk tuşuna basmalısınız. Bir kaç bölümden sonra boşluk tuşu sadece bölüm geçmek için değil özel güçlerinizi kullanmanız için aktif olacaktır. Korkmanıza gerek yok, normal oyunlar gibi sınırlı sayıda hakkınız bulunmuyor. Bu oyunda ne kadar kayıp ederseniz edin hep aynı yerden başlayabilirsiniz.

Bir oyun incelemesini daha sizlerle beraber anlatımlı şekilde tamamladık. Merak ettiklerinizi, önerilerinizi, şikayetlerinizi alt kısımdaki yorum bölümünü kullanarak dile getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir