Stalingrad Muharebesi – Dünyanın Kaderini Değiştirin

Harika bir savaş oyunu sizi bekliyor. Yeteri kadar hızlı ve çevik misiniz?Stalingrad Muharebesi

Savaş oyunları insanların oyun amacında en çok dikkatini çeken oyunlardan biridir. Savaş oyunlarında beklenen ve sağlanan ne olursa olsun genellikle herkes bu oyunları beğenmektedir. Normal yaşam süresince savaş her ne kadar karşıt ve zararlı bir olay olarak yansıtılsa bile bir oyun içinde olmak ya da oyunda bir şeyler uğruna savaş vermek eğlenceli olarak karşılanmıştır. Savaş oyunlarında en çok dikkat çeken şey ise oynayan kişinin normal oyunculardan daha güçlü olmasıdır. Örnek vermek gerekirse, bir çok savaş oyununun alt yapısını fazla düşman ve tek oyuncu oluşturmaktadır.

Yani bir oyuncu ekibe gerek duymadan yüzlerce düşmanı öldürebilmektedir. Bu her ne kadar kişinin ne kadar başarılı olduğuna bağlı olsa da oldukça keyif veren bir durumdur. Oyunlar içinde savaşmak genel olarak bilgisayara yüklenebilen oyunlarda istenileni verebilmektedir. Ancak eğer yeteri kadar zamanınız yoksa ya da bilgisayarınız bu tür oyunları yüklemeye elverişli halde değilse internette yer alan, hızlı bir şekilde yüklenen ve herhangi bir sistem gereksinimi bulundurmayan savaş oyunlarını oynayabilirsiniz. Küçük oyunlar gibi görünse bile bu oyunlarda bölümlerce ilerleyebilir hatta bu oyunlara saatlerinizi ayırabilirsiniz. Oyuna ne kadar başarılı olursanız, bu sizler için o kadar doğru ve kayda değer bir oyun olacaktır. Sitemizde ise yeni ve harika bir savaş oyunuyla sizde çok eğleneceksiniz.

Stalingrad Muharebesi

En çok hız gerektiren stalingrad muharebesi ismini verdiğimiz bu oyunda yapmanız gereken şey savaşmaktan çok savunma üzerine olacaktır. Yani kalenizi korumaya çalışacak, korurken de sizlere ateş açan düşmanları durduracaksınız. Kalenizin belli bir sağlık değeri bulunmakta ve sağ üst köşede wall ismi ile sağlık durumu sayılarla gösterilmektedir.

Stalingrad Muharebesi

Her bölümde eski bölümden daha fazla düşman gelecektir. Hızlı bir şekilde gelen tüm düşmanları öldürmeli ve kalenizi korumalısınız. Kazandığınız paraya göre bölüm sonlarından yeni silahlar alabilir ya da kalenizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bu oyunda hızlı olmalı ve genellikle düşmanların kafasına ateş edip tek kurşunla öldürmelisiniz.

Oyunkolu.com ekibi olarak bir oyun incelemesinin daha sonuna geldik. Sizlerle beraber tamamladığımız bu gibi oyun incelemelerinden bir sonrakinde görüşmek üzere, saygılarımızı sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir