Street Fighter ve Tekken

Öncelikle diğer oyunları bir kenara bırakalım. Bilhassa dövüş oyunları alanında daha farklı ve kaliteli oyunlarda bulunuyor. Bazı oyunlarda ünlü karakterlerinde yer aldığı oluyor. Oyunda ünlü karkterler tek bir oyun içerisinde bir araya getiriliyor. Marvel CapcomMortal Combat  ve Dc Universe gibi meşhur dövüş oyunlarından olan bu oyunlardan sonra yeni çıkan ve şimdi ki oyunumuz olan dövüş oyunun karşılaştırmaya geldi sıra. Sizlerde şimdiden bu yeni dövüş oyununu merak ettiniz mi? Eğer sizlerde merak ettiyseniz hiç bekletmeden adını size söyliyeyim. Dövüş oyunu olan oyunun adı açıklandı. Street Fighter ve Tekken. Bu iki güzel ve kaliteli oyunların karışımından nasıl bir oyun çıkacak ben bile tahmin edemiyorum. Eğer sizlerde nasıl bir oyun çıkacak diye düşünceye kapıldıysanız sizlere oyun hakkında bilgiler vereyim.

 

Street Fighter ve Tekken serilerini sizlerde oynadınız mı? Eğer sizlerde henüz serilerini oynamışsanız ilk önce diğer serilerini oynayabilirsiniz. Diğer serilerini oynadıktan sonra bu oyunların yeni serisini oynayabilirsiniz. Bu dövüş oyunu ancak birbirine karıştırılmıştır. Ama oyunu oynarken oyunun size verdiği tadı oynarken anlayabileceksiniz. Eğer siz İnternet kullanıcıları bu oyunları oynamış ve birisi iseniz bilhassa oyunda bulunan Pandora modu ve Gem sistemi modu oyun üzerindeki dikkatinizi çok güzel bir şekilde toplayacaktır. Eğer sizlerin de kafasında Pandora modu nedir? diye sorunlar oluşuyorsa size Pandora modu hakkında biraz bilgi aktarayım. Oyunda Pandora modunu tanıtmak için gerekir işi kötüye giden bir dövüş maçını kendi cesaretinizle geri çevirebilirsiniz. Oyunun üstünde bulunan dövüşçü karakterinizin enerjisi de bir anda bitebilir. Oyuncularınızın enerjeleri bitecek iken 10 saniye boyunca sınırsız olarak cross gauge sahibi olabiliyorsunuz. Ancak oyunda karşınızda iyi atak ve savunma yapan bir rakip var ise bu modun da siz değerli ziyaretçilerimizi kurtarcağını pek sanmıyorum. Stret Fighter oyununun yapımcısı olan Capcom firması Street Fighter oyunun serilerini sürdürmek için.işt elinden gelen her şeyi yapmaya çalıştı ve yaptı.
Oyunun üretildiği platformları söylemek gerekirse her zaman olduğu gibi oyun 3 platform için üretilmiştir. O ürelitelen platformlar şunlardır; Pc platformuPlaystation 3 ve Xbox 360 olmak üzere toplam 3 tane platformda üzerine üretilmiştir. Oyun tür olarak bünyesinde dövüş oyunlarını barındırıyor. Oyun multi player oynama özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Her türlü özelliği bünyesinde bayındıran bu oyunu sizlerinde oynamasını tercih ederiz.
Sizlerde Street Fighter oyununu oynamak için dev oyun sitesi olan Oyunkolu.com‘u ziyaret edin. Oyunu oynamak için yapmanz gereken Street Figther Oyna butonuna basma olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir