Sürüş Simülatörü – Başarılı Bir Yarışçı Olabilirsiniz!

Harika bir yarışçı olmak istemez misiniz? Aracın kontrolünü gerektiği gibi yaparak istediğinizi başarılı olabilirsiniz.Sürüş Simülatörü

Araç simülatörleri bildiğimiz gibi son zamanlarda çok yaygın bir hal almıştır. Neredeyse tüm alışveriş merkezlerinde bu aletlerin var olduğunu biliyoruz. Alışveriş merkezlerindeki simülatörlerin eğlenceli olduğunu bilsek de bunu eğitim amaçlı olarak kullanan yerlerde bulunmaktadır. Buna örnek olarak sürücü kurslarını söyleyebiliriz. Simülatörler bir araç sürücüsü için gerekli olan en iyi eğiticidir. Tıpkı gerçek araç izlenimi veren bu aletler kaza riskini azaltmakta ve kişinin daha profesyonel bir sürücü olmasını sağlamaktadır.

Tabiki bunun olmaması için hiç bir sebep yoktur; oyunda gerçek arabalarla kaza yaptığımızı gördüğümüz halde bunun kaza olmamasını istemez miyiz? Bu şekilde sürüşler yaparak gerçek araba sürerken de kaza yapması riskinizi azaltabilirsiniz. Sürüç simülatörü aletlerinin en güzel özelliklerinden birisi ise direksiyonunda tıpkı gerçek araçlardaki ile aynı hassasiyette olmasıdır. Zaten eğer sizlerde en az bir kez kullandıysanız ne demek istediğimizi çok daha iyi anlamışsınızdır.  Bu aletler aynı zamanda firen ve vites kontrolünde de aynı hassasiyete sahiptir. Gerçek araçlarda bulunan vites sistemine sahiptir ve böylece aynı sürüş sürecini sağlamaktaıdr.

Sürüş Simülatörü

Bu konuda eğitim almanızı ve eğlenmenizi amaçlayarak sitemize araba oyunları altında oyun eklemiş bulunmaktayız. Sürüş simülatörü oyununa başladığınızda karşınıza 3 adet oyun seçeneği çıkaracaktır. Bunlardan bir tanesi tekli yarış, diğeri bölüm ilerlemeli kariyer yarışı diğeri ise zamana karşı yarıştır. Kariyer yarışına girdiğinizde oyundaki rakiplerinizi geçerek bölüm atlayabilir.  Böylece zorlu bölümlerde daha iyi bir öğrenim kazanmış olabilirsiniz. Zamanınız kısıtlı ise tekli yarışı da oynayabilirsiniz.  Tekli yarış da sadece bir yarış oyunu oynayacaksınız, oyun bitiminde tekrar yeni bir oyuna başlayabilirsiniz.

Sürüş Simülatörü

Zamana karşı yarışa tıkladığınız anda karşınıza dakikalar çıkacaktır. Dilerseniz 1 dakika, 2 dakika, 3 dakika, 4 dakika gibi seçimlerde bulunabilirsiniz. Oyun gerçek araca dahil olan bir çok özelliği kapsadığı gibi aynı zamanda eğlenmenizi sağlayabilecek nitro sistemini de bulundurmaktadır. Siz yarış yaparken aktif olarak sürekli dolan nitroyu kullandığınızda çok daha hızlı gidebilirsiniz. Aynı zamanda oyuncu profili olarak araç içinden yarıştığınız için gerçek araç kullanımı görüşüne de sahip olabilirsiniz.

Oyunkolu.com ekibi olarak bir oyun incelemesini daha sizlerle beraber tamamlamış olduk. Hem eğitici, hem de öğretici olan bu oyunda gerekli olan tüm bilgileri aktardığımızı düşünüyoruz. Yine de bilgi edinmek istediğiniz konular hakkında bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir