Tam Gaz – Şaşırtacak Bir Yarış Oyunu!

Bu oyun sizleri hem çok şaşırtacak hem de çok heyecanlandıracak!Tam Gaz

Yarış oyunları her zaman için eğlenceli oyunlar olmuştur. Çünkü bir şeyler uğruna savaş vermek bir amaç için bir şeyler yapmaya çalışmak heyecan dolu  şeylerin başlangıcıdır.  Hayatta her şey için bir yarış yapabilmek mümkün olsa da genellikle bir çok kişi hız sebebiyle yarışı arabalar, motorsikletler ile yapmaktadır. Oldukça riskli olan bu yarışlar, gerekli önlemler alındığında harika bir eğlence aracı haline gelmektedir.  Bir çok kişinin araba oyunları sevmesi ve uzun sürelere bu oyunlara bağlı kalması bu nedenlerden kaynaklanmaktadır. Bu amaçta bir araba ile yarış yapmak yerine oyunları tercih etmek tabiki en sağlıklı karardır.

Çünkü araba yarışı yapabilmek için gerçekten büyük önlemler almak ve en önemlisi yeteri kadar profesyonellik gerekmektedir. Bir yarış süresince yapılan en ufak hata kişinin hayatını kaybetmesine bile neden olabilmektedir. Bu sebeple trafikte ne kadar iyi araba kullanabiliyor olsanız bile yarış yapmadan önce mutlaka bir kez daha düşünmeniz gereklidir. Bir yarışı daha eğlenceli hale getirebilecek şeylerden birisi de yarışı arkadaşınızla ya da yakınlarınızla beraber yapmaktır. Sıkı dostlukların en büyük eğlenceli olan bu tarz oyunlar gerçekten sanıldığından daha fazla eğlendirebiliyor. Sitemize yeni eklediğimiz Tam Gaz isimli oyunumuzda sizler de kendinizi harika bir yarışın içinde bulabilirsiniz.

Tam Gaz

Araba oyunları içinde yer alan bu oyuna girdiğinizde öncelikle kendinize bir profil yaratmanız gerekmektedir. Profil için kullanacağınız ismi yazdıktan ve profili yarattıktan sonra karşınıza arabanızı geliştirebileceğiniz bir pencere çıkacaktır.  Oyunun sizlere vermiş olduğu para ile arabanızın sadece bir bölümünü geliştirebilirsiniz. Daha büyük değişiklikler yapabilmeniz için oyunda galip olabilmeniz ve para kazanabilmeniz gerekmektedir.

Tam Gaz

Oyundaki arabanız bir hayli hızlı gitmektedir. Bu sebeple doğru bir sürüş sizlere kazandıracaktır. Ancak oyunda ara yollardan giderek kazanmanız mümkün değildir. Çünkü yollar üzerinde sürekli olarak tarayıcılar bulunmaktadır. Bunlardan geçmeyerek bitiş çizgisine ulaştığınızda galip sayılmayacak ve kaybedeceksiniz. Oyunda tek yapmanız gereken hızınızı kontrollü kullanmak, gerektiği zaman nitronuzun olduğunu unutmamaktır.

Oyunkolu.com sitemizde bir oyun incelemesini daha sizlerle paylaştık. Bir sonraki oyunlarda görüşmek üzere, iyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir