Tokyo Drift – Dünyanın En Hızlısı Olun

Harika ve hızlı bir yarışa var mısınız? Kazanmaya hazır mısınız?Tokyo Drift

Araba oyunları içinde her zaman için hızlı ve zorlu oyunlar çok daha ilgi görmüş, sevilmiştir. Bu oyunların diğer oyunlara göre sevilmesinin sebebi elbetteki bir çok kişinin her zaman için daha süratli gitmeyi sevmesi ve hız tutkusu bulunmasından kaynaklanmaktadır. Hız riskli ve tehlikeli bir olay olarak bilinmektedir. Elbetteki öyledir ancak dikkatli olunduğunda ve gerekli her önlem alındığında hız yapmak başak hiç bir şekilde aynı tat alınamayacak bir zevktir.  Normal trafik akışında hız yapmak mümkün olmasa bile bunu bir hobi haline getirmiş kişilerde yarışlar düzenlenmekte ve bu yarışlarda ibrenin sonuna kadar yolda ilerlenmektedir.

Trafikte bile ara ara görebildiğimiz süratli kişilerin diğer kişilere de zarar verebileceği ihtimali herkesin bildiği bir gerçektir. Bu nedenle her ne kadar profesyonel bir şoför olunsa bile hızı trafikte uygulamak doğru olmayacaktır. Hız yapılabilecek yerler genellikle halka açık olmayan, kapalı yerlerden ibaret olmalıdır. Ancak yinede bu bölgelerde bile araba ve sürüş ile ilgili gerekli tüm önlemleri alabilmek gerekmektedir. İnternet üzerinde kısa bir araştırma yapıldığında kapalı alanda yapılan yarışlarda bile ciddi anlamda büyük kazaların meydana geldiği görülebilmektedir. Fakat eğer hala hız tutkunuz varsa ve siz bunu güvenli bir alanda yapmak istiyorsanız sitemizdeki oyunlar içinden herhangi birini oynayabilirsiniz.

Tokyo Drift

Tokyo drift ismini verdiğimiz yeni oyunumuzda harika bir yarış yapabileceğinize emin olabilirsiniz. Oyunun yükleme işlemi bittikten hemen sonra oyuna başlayabilirsiniz. Menüden ne derece profesyonel olduğunuza bağlı olarak kolaylık derecesini seçebilirsiniz. Zor olanı seçmeden önce bir kez daha düşünmeniz gerekiyor çünkü oyundaki araçlar başlangıç hızında bile kontrol edilmekte güçlük çekebileceğiniz bir süratte gidiyor.

Tokyo Drift

Oyunda arabayı daha fazla hızlandırabilmeniz için ek olarak nitro bulunuyor. Bu nitroyu kullanmak için X tuşuna basmanız yeterlidir. Sizler oyunda ilerledikçe nitronuz yeniden dolacaktır. Oyunun ismine bağlı olarak elbetteki drift yapabilmeniz de mümkün. Dönüşlerde gazı kesip, Z tuşuna bastığınızda harika bir drift yapabiliyor ve yolunuza devam edebiliyorsunuz. Bu yarışı kazanmak için çok kontrollü gitmeniz ve hata yapmamanız gerekiyor.

Oyunkolu.com sitemizde sizlere yine bir oyunun daha tanıtımını yaptık. Bir sonraki inceleme görüşmek üzere, iyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir