Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Ücretsiz Oynayabileceğiniz Strateji Oyunları

  07 Ağustos 2015

  Günümüzde güzel vakit geçirmek adına yapılabileceklerden yalnızca bir tanesi de strateji oyunları oynamak olabilir. Çünkü strateji oyunları insanların hem güzel vakit geçirmesini sağlarken aynı zamanda zihinsel gelişimlerine de destek olmaktadır. Bu sebeple strateji konulu oyunları oynamanızı daima tavsiye ediyoruz. Günümüzde stratejik oyunların çok fazla popüler olduklarını görebiliriz. Özellikle mobil cihazlar üzerinde yer alan Clash Of Clans çok fazla dikkat çekmektedir. Hayatımıza bu denli girmiş olan oyunların arasından kendi zevkimize göre olanları bulabilmekte çok basit. Sizler için aşağıda hoşunuza gidebileceğini düşündüğümüz popüler strateji oyunlarına yer vermek istiyoruz.

  asgard-savasi

   

  Asgard Savaşı

  Asgard Savaşı oyunu içerisinde kötü yaratıklar Asgard’ı ele geçirmek için yola çıkmışlardır. Onları durdurmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak ve hiç bir canavarı Asgard’a geçirmemeniz gerekiyor. Bundan dolayı doğru tercihleri yapmalı ve stratejinizi doğru biçimde oluşturmalısınız.

  prenses-kurtarma

  Prenses Kurtarma

  Prenses kurtarma oyunu içerisinde evleneceği prenses büyücüler tarafından kaçırılmış olan Prens ile bir maceraya dahil oluyorsunuz. Karşınıza çıkan yaratıkları öldürmeli ve prensesi kurtarmalısınız. Bunun için ne zaman kiminle savaşacağınızı, sahip olduğunuz enerjiyi ve can miktarınızı korumalısınız.

  kahramanlar-svasi

  Kahramanlar Savaşı

  Kahramanlar savaş zamanında masumların hayatını kurtarmakla ünlenirler. Daha önceden pek çok kişinin hayatını kurtarmış olan kahramanlar şimdi de ülkelerine gerçekleştirilmiş olan savaşı engellemek ve düşmanları yok etmek için mücadele etmekteler. Amacınız savunma hatlarını ve stratejiyi doğru oluşturarak düşmanlarınıza karşı mücadele vermek. Bunu başarmanız durumunda ne kadar iyi strateji oluşturduğunuzu herkese kanıtlayabilirsiniz.

  Sizler için yukarıda sunmuş olduğumuz güzel oyunlara ilave olarak başka oyunlar da keşfetmek istiyorsanız, strateji oyunları linkimize tıklayarak kolayca farklı oyunları bulma imkanı elde edebilirsiniz. Strateji sevenlerin bu oyunlarla kendilerini daha da geliştirebilmeleri mümkündür. Strateji nedir bir ben bilirim diyorsanız kesinlikle diğer oyunları da denemelisiniz.


  Yorum yapın