Viking Macerası – Sırlarla Dolu Bir Macera

Tüm gerekenleri bularak çıkış kapısına ulaşmak ister misiniz? Her şey sizin elinizde..Viking Macerası

Viking karakterlerinin belli bir süre boyunca ne kadar moda olduğunu hepimiz biliyoruz. Filminin bile çıkmış olduğu Viking kısa bir süre içinde bir çok kişi tarafından konuşuldu ve yayın hale geldi. Oldukça eğlenceli olan bu filmde bir çok kişi güldü hatta kahkahalara boğuldu. Fakat ortadan kaybolan Viking kendini özletmiş durumda, hala çok kez izlenen bu film her geçen gün daha çok tarihe gömülüyor ve yok oluyor. Sizler bu filmi, bu karakteri yeniden canlandırmak ister misiniz? Yapmanız gereken tek şey bu harika maceraya katılmak olacaktır.

Peki bu harika oyun neleri kapsıyor. Yine son iki yıl içinde ortaya bir çok macera oyunları çıkmıştı. Fakat bu oyunların büyük bir bölümü sırları kaplıyordu. Doğru olan eşyaları toplayarak oyuncular çıkış kapısını bulmaya çalışıyordu. Kimi zaman gerçekten sinir bozucu olan bu oyunlar aslında zekayı ciddi anlamda geliştiriyor. Çünkü oyunlar tek bir sayfa üzerine odaklı değil, 5 bölüm önce almış olduğunuz anahtar çok daha sonraki bölümlerde işe yarayabiliyor. Bu sebeple doğru adımları atmak gerçekten büyük önem arz ediyor.  Sırlarla dolu bu oyunlarda yapılması gereken şey her detaya dikkat göstermek olacaktır, gözden kaçan en ufak bir detay bile sizleri çok büyük arayışlara sevk edebilir.

Viking Macerası

İşte viking macerası oyunu da daha çok bunları kapsıyor. Oyuna girdiğinizde yükleme işlemi çok hızlı bir şekilde gerçekleşecektir, ilk bölümde ne yapamayacağınızı anlamayacaksınız fakat bu bölümü dikkatlice okursanız oyunda çok hızlı bir şekilde ilerlemeniz mümkündür. İlk bölümde yapmanız gereken şey viking karakterinin gerekli eşyalarını toplamak olacaktır.

Viking Macerası

Oyun içinde sizlere sağlanmış olan en büyük artı, karakter için gerekli olan eşyaların üzerine geldiğinde fare imlecinin değişmesidir. Yani farenizi ekran üzerinde dikkatli bir şekilde geçirdiğiniz imleç değişecek ve böylece sizlerde orada bir şeyin olduğunu anlayacaksınız. Karşınıza ilk iki bölüme kadar hiç bir şekilde düşman çıkmayacaktır. Üçüncü bölümden itibaren artık düşmanları gizlice alt etmeye başlayabilirsiniz. Tabiki sabırlı olmanız da gerekiyor.

Oyunkolu.com ekibi olarak bu oyunumuz için gerekli olan bilgileri sizlere detaylı bir şekilde aktardığımızı düşünüyoruz. Merak ettiklerinizi bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir