Yarış Arabası – Kazanın Lüks Arabalarla Yarışın

Tahmin edemeyeceğiniz kadar hızlı bir şekilde yarışıp, galip olmak ister misiniz? Üstelik hep aynı arabalarla değil, kazandıkça daha hızlı arabalar ile yarışabileceksiniz!Yarış Arabası

Her küçük çocuğun hayali hızlı bir arabaya binip yolları, dağları, dereleri aşabilmektir. Yavaş bir araba hiç bir zaman hız tutkunu bir çocuğu tatmin ya da mutlu edemez. Henüz küçük bir çocuk iken Soner biraz hız tutkunuydu. Kendini bildi, bileli arabalara hastaydı. O küçük yaşında bile tüm araba modellerini, markalarını ezbere bilirdi. Evinin duvarlarında hep araba posterleri asılı idi. Yolda yürürken yanından hızlı bir araba geçtiğinde dünyalar onun oluyordu. Hemen kendi kendine geçen arabanın modelini fısıldayıp bir gün bende bu arabalara bineceğim şeklinde söyleniyordu. Henüz daha çocuk olduğu için bir ideali yoktu, her araba onun için harikaydı ve her araba onun olabilecek kadar güzeldi. Hiç biri arasında seçim yapamıyordu.

Yaşının gereği en hızlı akülü arabalara biniyor, küçük arabalar ile oynuyordu. Ama Soner bir hız tutkunu olduğundan elbetteki onları da hızlı yönetiyor çok eğleniyordu. Annesinin ona yeni aldığı bir kırmızı arabayı çok daha sevdi. Sürekli onunla oyun oynuyor diğer arabalarını bir kenara bırakıyordu. Zaman geçtikçe o arabanın ileride büyümesi ve ona binebilmesi gerektiğini düşündü. Günler, aylar, yıllar geçti.. Sonra büyüdü ve çok çalıştı. Nihayet hayalinde kırmızı araba onun altındaydı. Tüm güvenlik önlemlerini alarak o arabayla hız yapıyor, tutkusunu heyecanlar içinde yollarda geçiriyordu.

Yarış Arabası

Yarış arabası oyununda da sizlerde çok eğleneceksiniz.  İstediğiniz bir araba ile oyuna başlayacaksınız ve arabanın konforunu eşit derecede siz belirleyeceksiniz tabiki arabanızın renginide.. Seçmiş olduğunuz bu arabayla oyuna başladığınızda ilk arabanız da olsa ne kadar hızlı gittiğini görebileceksiniz. Aynı zamanda doğru bir kontrol olması açısından oyun sizlere gitmeniz gereken yolu da gösterecektir.

Yarış Arabası

Araba oyunları içindeki bu oyunda bir kaza yapıp çok geride mi kaldınız? Arabaları hızla geçmek mi istiyorsunuz? Bilgisayarınızda ki boşluk tuşuna basarak arabanızı hızlandırabilirsiniz. Ancak bunu sürekli yapmanız mümkün değildir, alt kısımda bulunan boost çubuğu doldukça aktif hale geçirebilirsiniz. Yarışlardan para kazandıkça daha lüks, daha hızlı arabaları kullanabilirsiniz.

Oyunkolu.com ekibi olarak sizlere bu oyunda hakkında gerekli bilgileri aktardığımızı düşünüyoruz. Bizler oyunu çok beğendik ve sizlere oyun incelemesi anlatımı yaparken de çok eğlendik. Merak ettiklerinizi, aklınızda kalanları bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir