Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Yeni Çıkan Araba Oyunları

  18 Nisan 2016

  Araba Oyunları

  Bilgisayar oyunlarının ilk varolduğu günlerden beri oyun dünyasının vazgeçilmez kategorisi olan araba oyunları, gelişen ve yenilenen teknolojiye paralel olarak gelişim göstermeye devam ediyor. Günümüzde piyasaya çıkan araba oyunları, eski dönemlerdeki ilk örneklerinin aksine artık daha eğlenceli ve daha gerçekçi. Oyunkolu olarak flash ve html5 versiyonlarını ele alacağımız araba oyunları dünyasının yenilerine bir gözatalım;

  1- Yumurta Arabası

  Klasik eşya taşıma oyunlarının yeni bir örneği olan bu oyunda, diğerlerinden farklı olarak düşürdüğümüz eşya olan yumurta, düştüğünde kırılıyor. Bu nedenle oyuna yeniden bşalamamızı gerektiren oyun, yaşadığımız heyecanın da son derece artmasına neden oluyor.

  2- Safari Macerası

  Özellikle belgesel programlarında gördüğümüz safari turlarının, araba oyunlarına uyarlanmış bir halini görüyoruz. Sevimli zebra’nın kullandığı araba ile engellerde zarar görmeyerek en kısa sürede bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyouz.

  Birkaç örneğini ele aldığımız yeni araba oyunları kategorisinden ilerleyen zamanlarda en yeni ve güzel oyunlar ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz. Bunun dışında farklı kategorilerden oyunları puanlamak ve önermek için veya bir liste olarak paylaşılmasını istediğiniz oyunlar/oyun kategorileri için bu yazının altına yorum yazıp, bize önerilerde bulunabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.


  “Yeni Çıkan Araba Oyunları” için 1 Yorum

   aybek ruslanov 24 Aralık 2016 tarihinde demiş ki:

   çok güzel oyun

  Yorum yapın